2016 Yılı Spoga Gafa Bahçe Mobilya Fuarını Geride Bıraktık. Ürünlerimize ve standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Estelia Spoga Gafa 2016

 

Hall: 2

http://www.spogagafa.com/spogagafa/index-2.php/

Dubai Index Fuarı 2016

23-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan INDEX DUBAI 2016 Uluslararası Tasarım Fuarı’nda siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hall: 3

https://www.indexexhibition.com/

estelia ismob 2016

2016 Yılı İsmob Mobilya Fuarını Geride Bıraktık. Ürünlerimize ve standımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Estelia ismob 2016

 

TÜRKİYE MOBİLYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ (MOSDER)’NİN LİDERLİĞİNDE 2005 YILINDAN İTİBAREN ORGANİZE EDİLEN “İSTANBUL MOBİLYA FUARI” İSMOB, TÜRK MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI…

6 gün boyunca yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan, Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan Estelia  ismob 2016, yaklaşık 200 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en güzel örneklerini gözler önüne seriyor.

Türkiye mobilya sektörünün birlik platformu olan İSMOB, tasarım ve kalitesiyle ünlenen İtalya dâhil birçok ülkeye mobilya ihracatı gerçekleştiren Türk mobilya sektörünün buluşma noktası durumunda. Tüm dünyadan 100’ün üzerinde ülkenin katılımıyla yeni iş alanlarının açılmasını sağlayan İSMOB, mobilya sektörünün merkezinde yer alıyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan birçok ülkenin alım heyeti gönderdiği fuara yoğun talep oluyor.

 

Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı İSMOB’un yeni adresi TÜYAP – Estelia ismob 2016
Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’in önderliğinde 2005 yılından bu yana organize edilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)’a ev sahipliği yapacak. 12 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında bu yıl 12.si gerçekleşecek İSMOB, yeni adresi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini konuk edecek.
Türkiye’nin en büyük, dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı(İSMOB), 200 ülkeye ihracat yapan Türk mobilya sektörünün en profesyonel örneklerini sergilemek üzere 12 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında yeni adresi TÜYAP’ta 12. kez kapılarını açacak. Estelia ismob 2016

Kuruluşundan bu yana hazırladığı 1.397 yurtiçi,158 yurtdışı fuar ile 97 ülkeden 263.177 firmaya hizmet veren ve Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu TÜYAP, bu yıl, dünyada markalaşmış bir fuar olan İSMOB’a ev sahipliği yapıyor. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) öncülüğünde rekor sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla düzenlenen Türkiye mobilya sektörünün birlik platformu İSMOB, bu yıl da Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya uzanan geniş coğrafyadaki mobilya profesyonellerini, yeni adresi TÜYAP’ta ağırlayacak.
TÜYAP’ın Kahire, Sofya, Tahran, Moskova, Tiflis ve Üsküp’te faaliyet gösteren 6 yurt dışı ofisi, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Çin, Tayvan, Hindistan ve Kore’de bulunan 20’nin üzerinde yurtdışı temsilcilik ağı ile birlikte katılımcı ve ziyaretçiye yönelik doğrudan yürüttüğümüz tanıtım ve pazarlama çalışmalarının temelinde Türkiye’nin 1-3 saatlik uçuş mesafesinde yaklaşık 60 ülkeyi kapsayan ve 1.5 milyar nüfusu içine alan geniş bir coğrafyanın merkezinde yer aldığı gerçeği ile hareket edilmektedir.

Türkiye mobilya sektörünün yüzde 75’ni temsil eden ve sektörün global ölçekteki konumunu güçlendiren önemli çalışmalara imza atan MOSDER tarafından düzenlenecek fuarda; tasarımı ve kalitesiyle yoğun ilgi gören, işlevselliğiyle öne çıkan, özgün tasarımlarla hayat bulan mobilyalar sergilenecek. Kaliteli hizmet anlayışı ve teknik altyapısı ile Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi olan Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, toplam 120.000 metrekare sergi alanın da İSMOB Fuarı ile binlerce profesyonel ve sektör temsilcisini ağırlayacak.

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

Plastik Rattan Koltuk

Plastik Rattan Koltuk:

Enjeksiyon Plastik Rattan Koltuk üretimine başladık. Sırtında ve oturma yerinde ki rattan örgüler gerçeğini bire bir andırmaktadır.

Rattan Koltuk, günümüzde kullanılan en yaygın bahçe mobilya türüdür. Avantajları: kolay temizlenebilir olması, hafif olması, istiflenebilir olması, açık hava şartlarına karşı dayanıklı olması gibi bir çok avantajı bulunmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Nedir?

Plastik sandalye, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir plastik koltuk kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir. Bu metot ile en küçük komponentlerden, bahçe mobilyalarına kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebilir. En yaygın imalat yöntemlerinden biridir. İşlemin gerçekleştirildiği makineye plastik enjeksiyon makinesi denir. İlk plastik enjeksiyon makinesi1930‘lu yıllarda yapılmıştır.

Bahçe Mobilyaları

Bahçe Mobilyası Tanımı:

Bahçe mobilyası kavramını;
1)Niteliğine göre
2)Kullanım alanına göre
olmak üzere iki farklı şekilde kategori edebiliriz.

1)Niteliğine Göre;
Bahçe mobilyası kavramını ;niteliğine göre 7 ana başlık altında toplayabiliriz.
-Plastik Rattan Bahçe Mobilyaları
-Doğal Örgülü Bahçe Mobilyaları
-Masif Ahşap Bahçe Mobilyaları
-Doğal Rattan Bahçe Mobilyaları
-Bambu ve Kestane Bahçe Mobilyaları
-Aluminyum Bahçe Mobilyaları
-Plastik Tekstil Bahçe Mobilyaları

-Plastik Rattan Bahçe Mobilyaları

Plastik rattan bahçe mobilyaları, sentetik rattan ya da poly rattan olarak da adlandırılmaktadır.
Genellikle, aluminyum kasa  üzerine plastik rattan malzemesinin örülmesi yöntemiyle üretilmektedir. Ancak, plasti enjeksiyon rattan mobilyalar çok daha uzun ömürlü ve kullanışlıdır.
Bahçe mobilyaları ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün grubu olarak tanımlayabiliriz.
Plastik rattan kullanılarak; rattan masa , rattan koltuk, rattan sandalye , rattan oturma takımı , rattan masa takımı , rattan ezlong ,  rattan salıncak , çardak gibi ürünler üretilebilmektedir.Bu ürünler balkon mobilyaları , bahçe mobilyaları  olarak kullanılmakla beraber.Birçok kafe , restoran projesinde bahçe sandalyesi, plastik rattan koltuk, bahçe masası , cafe sandalyesi , restaurant sandalyesi olarak tercih edilmektedir.
Plastik Rattan koltuk; dış mekan kullanımına dayanıklı olması nedeniyle İzmir , Antalya , İstanbul da birçok otel , kafe ve restaurant bahçe mobilyası olarak plastik rattan bahçe mobilyası tercih etmektedir.

Doğal rattan ürünlerin dış mekana uygun bir kullanımı olmaması nedeniyle bir çözüm olarak ortaya çıkan bu ürün grubu doğal rattan malzeminin bir emitasyonu olmasına karşın daha kolay kullanımı, yıkanabilir olması ve uygun fiyatlı bahçe mobilyası arayan müşterilerin tercihi olmuştur.

2)Kullanım Alanına Göre;

-İç Mekan Bahçe Mobilyası
-Dış Mekan Bahçe Mobilyası

Bahçe mobilyası kavramını kullanım alanlarının farklılığına göre  iç mekan bahçe mobilyaları ve dış mekan bahçe mobilyaları olarak ikiye ayırabilirz.
Bu ayrımı yapabilecek olmamızda; farklılaşan kullanım alanları ve çeşitliliği ile hayatımıza yeni yaşam alanları olarak giren; balkon ve kış bahçeleri,yazlık ve tatil alanları,oteller,hayatımıza ve yaşama kültürümüze daha fazlasıyla dahil olan;  kafe ve restoranlar, peysaj alanın gelişmesi ve önem kazanması ile daha da güzelleşen bahçeler ve istemeyerek dahil olduğumuz yoğun şehir ve iş yasantısının yarattığı stresten uzaklaşmak istenmesi ile ; doğal ve doğal görünümlü mobilyaların önem kazanmasına ve daha da fazla kullanmamıza neden olmuştur.Aynı zamanda dış mekan mobilyalarında ; dış mekanın doğasına uygun olarak üretilen ve ürünün dış mekanın etkilerine maruz kaldığında yaşadığı minumum etki bahçe mobilyalarının önemini arttırmış ve bu önemi kazanması ile  ;bahçe mobilyası kavramını iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayırmamıza neden olmuştur.Bu önem ve kullanım giderek artmakta ve daha daha fazla gruba ayrılacak yoğunlukta hayatımızda olmaya devam edecektir.

Estelia Bahçe Mobilyaları; Samsun , İzmir , Antalya , İzmir , Bursa , Ankara ,Sakarya , Trabzon , Giresun ,Rize , Kayseri , Konya, Van , Diyarbakır , Gaziantep , Manisa , Muğla ,Denizli , Aydın , Balıkesir , Çanakkale ve tüm Türkiye’de 50 nin üzerinde ” Estelia Bahçe Mobilyaları ” Satış noktasında müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

Tuyap Bahce Dunyasi Fuari

Bahce Dunyasi Fuari

9. Bahce Dunyasi Fuari ‘ndaydık. Standımıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

 

FUARIN ADI Bahçe Dünyası 2015, 10. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı
TARİH 2 – 5 Nisan 
YER Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
ŞEHİR/ ÜLKE İstanbul / Türkiye
ORGANİZATÖR Tüyap İhtisas Fuarları A.Ş.
İLK DÜZENLENDİĞİ TARİH
2006 DÜZENLEME SIKLIĞI: Yıllık
KATILIMCI PROFİLİ
• Bahçe Mobilyaları Üreticileri
• Bahçe Dekorasyon Ürünleri Üreticileri
• Peyzaj Ürünleri ve Dekorasyon Sektörü
• Bahçe Bitkileri Üreticileri
• Bahçe Bakımı ve Teknik Malzeme Üreticileri
• Bahçe El Aletleri
• Bahçe Gölgeleme Sistemleri Üreticileri
• Havuz ve Havuz Teknik Donanımları Üreticileri
• Su Oyun Malzemeleri Üreticileri
ZİYARETÇİ PROFİLİ
• Toptancılar ve Perakendeciler
• Uluslararası Zincir Mağazaların Satın Alma Yetkilileri
• Yapı Marketler
• Otel, Turistik Tesis, Restoran, Kafe, Bar Sahipleri, İşletmecileri, Satın Alma Yetkilileri
• Peyzaj Mimarları ve Dekoratörler
• İnşaat ve Proje Taahhüt Firmaları
• Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
• Alışveriş Merkezleri
• Belediyeler
• Uluslararası İthalat, İhracat Firmaları
• Nihai Tüketiciler
• Müteahhitler
2014 İSTATİSTİKLERİ
Katılımcı Sayısı : 53 Firma ve Firma Temsilciliği
Yabancı Katılımcı Sayısı : 2 Firma
Net Sergileme Alanı : 3.002 m2
Ziyaretçi Sayısı : 23 Ülkeden 22.956 profesyonel ziyaretçi 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

 

Estelia Bahce Dunyasi Fuari 2

Estelia Bahce Dunyasi Fuari 2

10. Estelia Bahce Dünyasi Fuarı’ nda, standımıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz… Estelia Bahce Dunyasi Fuari’ nda yeni ürünlerimiz beğeni topladı.

 

FUARIN ADI Bahçe Dünyası 2012, 10. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı – Estelia Bahce Dunyasi Fuari
TARİH 2 – 5 Nisan 
YER Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
ŞEHİR/ ÜLKE İstanbul / Türkiye
ORGANİZATÖR Tüyap İhtisas Fuarları A.Ş.
İLK DÜZENLENDİĞİ TARİH
2006 DÜZENLEME SIKLIĞI: Yıllık
KATILIMCI PROFİLİ
• Bahçe Mobilyaları Üreticileri
• Bahçe Dekorasyon Ürünleri Üreticileri
• Peyzaj Ürünleri ve Dekorasyon Sektörü
• Bahçe Bitkileri Üreticileri
• Bahçe Bakımı ve Teknik Malzeme Üreticileri
• Bahçe El Aletleri
• Bahçe Gölgeleme Sistemleri Üreticileri
• Havuz ve Havuz Teknik Donanımları Üreticileri
• Su Oyun Malzemeleri Üreticileri
ZİYARETÇİ PROFİLİ
• Toptancılar ve Perakendeciler
• Uluslararası Zincir Mağazaların Satın Alma Yetkilileri
• Yapı Marketler
• Otel, Turistik Tesis, Restoran, Kafe, Bar Sahipleri, İşletmecileri, Satın Alma Yetkilileri
• Peyzaj Mimarları ve Dekoratörler
• İnşaat ve Proje Taahhüt Firmaları
• Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
• Alışveriş Merkezleri
• Belediyeler
• Uluslararası İthalat, İhracat Firmaları
• Nihai Tüketiciler
• Müteahhitler
2014 İSTATİSTİKLERİ
Katılımcı Sayısı : 53 Firma ve Firma Temsilciliği
Yabancı Katılımcı Sayısı : 2 Firma
Net Sergileme Alanı : 3.002 m2
Ziyaretçi Sayısı : 23 Ülkeden 22.956 profesyonel ziyaretçi 

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

Estelia Pepsi Promosyon Sandalye

Estelia Pepsi Promosyon Sandalye

Estelia Pepsi Promosyon Sandalye

Estelia Pepsi Promosyon Sandalye büyük beğeni topladı. Roma Sandalye ve 80×80 Estelia Masa, Pepsi için hazır…

Promosyon Nedir ?

Promosyon,firmaların mevcut müşterilerine kendilerini ifade etmek,tanıtmak ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek bir tanıtım aracıdır.Geldiğimiz günde birçok ürün promosyon adı altında sunulabilmektedir. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında, firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır. Günlük hayatta sıkça kullanılan ve sürekli elimizin altında bulunan envanterler aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır. Promosyon aslında özendirme anlamına gelmektedir.Bir malı,bir ürünü geniş ve güncel kitlelere tanıtarak o malın sürümünü sağlamayı amaçlayan çalışmalar promosyon olarak adlandırılır.

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

8. Bahçe Dünyası Fuarı’ndaydık.

Bahce Dunyasi Fuari

8. Bahce Dunyasi Fuari ‘ndaydık. Standımıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

 

FUARIN ADI Bahçe Dünyası , 8. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı
TARİH 2 – 5 Nisan 
YER Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
ŞEHİR/ ÜLKE İstanbul / Türkiye
ORGANİZATÖR Tüyap İhtisas Fuarları A.Ş.
İLK DÜZENLENDİĞİ TARİH
2006 DÜZENLEME SIKLIĞI: Yıllık
KATILIMCI PROFİLİ
• Bahçe Mobilyaları Üreticileri
• Bahçe Dekorasyon Ürünleri Üreticileri
• Peyzaj Ürünleri ve Dekorasyon Sektörü
• Bahçe Bitkileri Üreticileri
• Bahçe Bakımı ve Teknik Malzeme Üreticileri
• Bahçe El Aletleri
• Bahçe Gölgeleme Sistemleri Üreticileri
• Havuz ve Havuz Teknik Donanımları Üreticileri
• Su Oyun Malzemeleri Üreticileri
ZİYARETÇİ PROFİLİ
• Toptancılar ve Perakendeciler
• Uluslararası Zincir Mağazaların Satın Alma Yetkilileri
• Yapı Marketler
• Otel, Turistik Tesis, Restoran, Kafe, Bar Sahipleri, İşletmecileri, Satın Alma Yetkilileri
• Peyzaj Mimarları ve Dekoratörler
• İnşaat ve Proje Taahhüt Firmaları
• Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
• Alışveriş Merkezleri
• Belediyeler
• Uluslararası İthalat, İhracat Firmaları
• Nihai Tüketiciler
• Müteahhitler
2014 İSTATİSTİKLERİ
Katılımcı Sayısı : 53 Firma ve Firma Temsilciliği
Yabancı Katılımcı Sayısı : 2 Firma
Net Sergileme Alanı : 3.002 m2
Ziyaretçi Sayısı : 23 Ülkeden 22.956 profesyonel ziyaretçi 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

Estelia Pepsi Promosyon Sandalye Ortadogu

Estelia Pepsi Promosyon Sadanlye Ortadogu, için hazırlanan promosyon ürünler hazır.

Promosyon Nedir ?

Promosyon,firmaların mevcut müşterilerine kendilerini ifade etmek,tanıtmak ve sahibi olduğu ürünleri tanıtmak ve pazarlamak amacı ile etkisi çok yüksek bir tanıtım aracıdır.Geldiğimiz günde birçok ürün promosyon adı altında sunulabilmektedir. Her geçen gün gelişmekte olan reklam dünyasında, firmalar promosyon ürünlerini kendileri için vazgeçilmez bir noktaya taşımışlardır. Günlük hayatta sıkça kullanılan ve sürekli elimizin altında bulunan envanterler aslında dikkat çekmiyor gibi görünseler de en büyük reklam kaynağı onlardır. Promosyon aslında özendirme anlamına gelmektedir.Bir malı,bir ürünü geniş ve güncel kitlelere tanıtarak o malın sürümünü sağlamayı amaçlayan çalışmalar promosyon olarak adlandırılır.

 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

 

 

2011 Zuchex Fuarı’ndaydık

zuchex fuari

Zuchex Fuari

2011 Zuchex Fuari ‘ndaydık. Standımıza ve ürünlerimize ilgi gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Fuar Genel Bilgileri

Fuarın Tanımı Uluslararası Zuchex  Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarı
Fuar Yeri Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece,İSTANBUL
Sergilenecek Ürünler Züccaciye, sofra ve mutfak eşyaları, cam ürünleri, porselen, seramik, hediyelik eşya&dekoratif ürünler, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, banyo&mutfak aksesuarları, aydınlatma&avize, ev tekstili, elektrikli ev aletleri
Fuarın Özelliği Zuchex Fuarı; profesyonel satın alma heyetleri, üretici ve ithalatçı firma yetkilileri, zincir mağaza satınalmacıları, toptancı&perakendeci kuruluşları, bayii&distribütörler, otel&restoran işletmecileri, catering şirketleri, tasarımcılar, yurt dışı fuar temsilcileri, ulusal ve uluslararası basını ağırlamaktadır.
Ziyaretçi Bilgi Hizmetleri Ziyaretçilerimiz hall girişlerindeki masalardan yaka kartı alabilirler ve fuar alanını planlı dolaşabilmeleri için hazırlanmış basılı malzemelerden faydalanabilirler.
Basın Mensupları İçin Basın mensupları Zuchex standına kayıt yaptırarak basın bülteni alabilirler.
Fuar Alanı Hall 1 – Hall 2 – Hall 3 – Hall 4 – Hall 5 – Hall 6 – Hall 7 – Hall 8  Hall 9 – – Hall 10 – Hall 11 – Hall 12 – Hall 13 – Hall 14
Sergileme Alanı 140.000 m2

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook – Twitter Instagram Youtube

TOP